Полтавцю, який бореться з раком, терміново потрібна допомога

Автор: Анастасія Добряк, 29 листопада, 12:47

Фото: Денис Чернуха з Полтави на даний момент знаходиться у лікарні і чекає на результати тесту


Денис Чернуха з Полтави на даний момент знаходиться у лікарні й чекає на результати тесту, за допомогою якого чоловіку зможуть призначити курс лікування.

Чоловіку 38 років і він бореться з онкологічною хворобою. Вперше Денисові призначили променеву терапію у 2018 році, адже тоді у нього виявили меланому шкіри. Це злоякісна пухлина, яка розвивається з меланоцитів. Пухлина переважно локалізується в шкірі, значно рідше в сітківці ока, на слизових оболонках.

Консультативний висновок спеціаліста

Консультативний висновок спеціаліста

Після променевої терапії була імунотерапія.  і тоді стан Дениса покращився, але згодом з’явився сильний кашель. Тоді Денис з дружиною Вірою звернулися до лікарів. Виявилося, що онкохвороба пустила метастази у легені, селезінку та інші органи чоловіка.

Віра Чернуха пояснила, що сьогодні лікарі не знають як боротися з хворобою чоловіка, бо чекають на результати тесту, щоб призначити правильне лікування:

«Ми зверталися за допомогою до лікарів, були в Києві, в Інституті раку. Нас попередили, що лікування може коштувати від 400 тис. грн на місяць. Зараз зробили тест, щоб побачити, як можна лікувати онкохворобу Дениса. Він у лікарні, бо у його легенях збирається рідина. У нас є надія, але ми уже не маємо заощаджень на лікування, яке призначать».

Денис та Віра Чернухи

Аби допомогти Денисові у боротьбі з раком, Ви можете перерахувати будь-яку суму на карту Приватбанку – 5168757406293466 (Віра Чернуха).

Сьогодні час для чоловіка працює проти, тому підтримка потрібна якомога швидше.

Протокол комп'ютерної томографії

Фото та скановані копії документів надані Вірою Чернухою

Обкладинка Юлії Деркач

Опублікована: 29 листопада 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація