На місці олімпійського Мішки в Полтаві з’явиться Мішка-пасічник

Автор: Анастасія Добряк, 10 грудня, 17:51

Фото: Фантазійне бачення ЗМІСТу (Обкладинка – Квітослави Лобченко)


На початку квітня наступного року, поблизу зупинки «ЗБВ-7» з’явиться нова дерев’яна скульптура олімпійського Мішки на український лад.

Ескіз майбутнього Мішки-пасічника уже узгодили. Про це повідомив керівник КП «Декоративні культури» Сергій Луценко у вівторок, 10 грудня.

Першого олімпійського Мішку демонтували цьогоріч 1 жовтня. Уже тоді Сергій Луценко повідомив, що планують встановлювати іншого ведмедика, але такого самого. Як видно, концепцію скульптури вирішили змінити.

За його словами, новий ведмедик дещо відрізнятиметься від попереднього, бо тепер він буде ведмедем-пасічником, вдягнутим у вирізану з дерева вишиванку та з вуликом:

«Ми хочемо переробити його на національний лад. Ще не знаємо, як це у нас вийде, бо працюємо власними силами і завдяки допомозі народних майстрів. Робити такого самого олімпійського Мішку не хочемо, бо він є прототипом радянської олімпіади. У нас буде пасічник – у капелюсі, вишиванці, якщо все вдасться».

Орієнтовне встановлення Мішки-пасічника планують на 1 квітня 2020 року. На даний момент скульптура знаходяться на етапі проєктування. Щодо фінансування, то тут теж питання відкрите.

Опублікована: 10 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація